Czy i gdzie w Polsce można obstawiać futbol amerykański?

Czy i gdzie w Polsce można obstawiać futbol amerykański?

Futbol amerykański kojarzony jest głównie ze Stanami Zjednoczonymi. W Polsce przez długi czas traktowany był jako atrakcja zza oceanu, a nie sport, którym można się interesować i na bieżąco śledzić wyniki ulubionych drużyn. Czasy się jednak zmieniły i dla futbolu amerykańskiego w naszym kraju wyszło słońce. Rozwija się infrastruktura stadionowa, a wraz z nią powstają nowe drużyny, które przyciągają nowych kibiców. Potencjał dostrzegają również firmy bukmacherskie, które coraz częściej oferują możliwość obstawiania tej odmiany futbolu, i, co najważniejsze, z każdym rokiem ich oferta powiększa się, dając tym samym nowe możliwości do zarabiania pieniędzy.

Liderem wśród firm bukmacherskich trudniących się w futbolu amerykańskiego jest Betfan. Polska firma bukmacherska lideruje wśród konkurencyjnych firm, jeżeli chodzi o proponowane zdarzenia związane z futbolem amerykańskim. To wspaniała wiadomość dla każdego kibica śledzącego na przykład rozgrywki NFL Super Bowl, które w Stanach Zjednoczonych są nieformalnym świętem narodowym. Dzięki ofercie Betfan każdy kibic w Polsce, bez wychodzenia z domu może przenieść się na amerykańską arenę zmagań, obstawiać ulubione drużyny, wygrywać na tym pieniądze, i, co najważniejsze, dobrze się przy tym bawić! Założenie konta u bukmachera trwa kilka minut, formalności ograniczone są do minimum, dzięki czemu rozpoczęcie przygody z obstawianiem futbolu amerykańskiego jest proste i przyjemne.

Omawiając temat ofert na obstawanie futbolu amerykańskiego pozostańmy przy firmie Betfan. Gracze chcący obstawić wybrany przez siebie mecz, mają do wyboru standardową opcję – kto wygra. Można jednak pójść o krok dalej, zaryzykować, wybrać wyższy kurs i skorzystać z oferty poniżej/powyżej, która dotyczy sumy punktów zdobytych w meczu przez oba zespoły. Trzecią popularną opcją jest handicap, czyli punkty, które na starcie drużyna ma odjęte (jako faworyt meczu) lub dodane. W tym wypadku również kursy są większe niż w standardowej opcji typowania zwycięscy meczu. Tak rozbudowana oferta firmy Betfan pozwala każdemu fanowi futbolu amerykańskiego w Polsce znaleźć ofertę, która będzie pasować do jego wiedzy i stylu gry.

Na zakończenie warto nadmienić również, że osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę futbolem amerykańskim – poznają jego zasady i starają się uporządkować wiedzę na temat siły poszczególnych drużyn, nie są pozostawione samym sobie. Betfan posiada bardzo rozbudowane statystyki, które udostępnia swoim użytkownikom. Dzięki temu w kilka minut można zapoznać się z ogólnymi statystykami drużyn, historycznymi pojedynkami oraz informacjami o aktualnych składach zgłoszonych przez trenerów na wybrany pojedynek. Co więcej, wchodząc w zakładkę Twitter można zapoznać się z twittami, które udostępniają drużyny futbolu amerykańskiego. Istna skarbnica wiedzy dostępna na jednej stronie internetowej!

Jak zatem widać, korzystając z usług firmy Betfan, z terytorium Polski, bez wychodzenia z domu, można w łatwy i przyjemny sposób obstawić mecze futbolu amerykańskiego.

Bukmacherka