Czy opłaca się obstawiać zagraniczny futbol amerykański?

Czy opłaca się obstawiać zagraniczny futbol amerykański?

Osoby, które interesują się obstawianiem zakładów sportowych bez problemu znajdą ciekawą ofertę bukmacherską dotyczącą futbolu amerykańskiego. Oczywiście bardzo istotne jest przy tym, aby typujący zakłady posiadał przynajmniej elementarną wiedzę na temat samej dyscypliny, jak i obstawianych rozgrywek, co pozwoli na uniknięcie bolesnych porażek finansowych.

Obstawianie w futbolu amerykańskim to dobra zabawa i okazja do zdobycia wygranych. Przede wszystkim mówimy tu o rozgrywkach amerykańskiej profesjonalnej ligi NFL. Możliwości obstawiania u bukmacherów są naprawdę duże. Proponowane zakłady są dopasowane do każdego poziomu doświadczenia; znajdziemy tu między innymi zakłady na zwycięzcę oraz zakłady wnoszone na wynik w połowie meczu, czy też wysokość przewagi. Możemy również obstawiać, która drużyna zdobędzie pierwsze punkty i przewidujące dokładny przebieg wyniku. Zwykle zakłady obejmują też przewidywanie zwycięzców dywizji, zwycięzców konferencji oraz mistrzów. Do najpopularniejszych u nas zakładów należą:

  • zwycięzca meczu
  • kto wygra X połowę
  • kto wygra X kwartę
  • mniej/więcej punktów w meczu
  • handicap

Zrozumienie poszczególnych zakładów nie powinno stanowić problemu nawet dla osób powierzchownie zagłębionych w tajniki futbolu amerykańskiego.

Tak jak w przypadku innych dyscyplin, dobre firmy bukmacherskie zapewniają grającym dostęp do aktualnych statystyk dotyczących poszczególnych drużyn, a także na bieżąco aktualizują kursy. W przypadku najważniejszych meczy (np. rozgrywki na etapie play-off) bukmacherzy często poszerzają ofertę między innymi o zakłady, w których wygrana zależy od szczęścia, a nie naszego rozeznania w rozgrywkach. Szczególnie bogata jest oferta bonusowa dotycząca NFL. Liga futbolu amerykańskiego w USA rozpoczyna się z początkiem września i jest to w tym kraju prawdziwe święto. Przy tej okazji bukmacherzy zwykle oferują  interesujące bonusy dla obstawiających. Najważniejsze wydarzenie futbolowe roku, a więc Super Bowl jest z kolei okazją do zawierania zakładów bardzo niestandardowych. I tak np. może to być typowanie czy kamery wychwycą na trybunach kibica przebranego za prezydenta USA albo czy podczas odśpiewywania hymnu narodowego dojdzie do awarii mikrofonu wokalisty. Inwencja firm bukmacherskich wydaje się być nielimitowana.

Bogactwo oferty sprawia, że możemy stanąć do gry o naprawdę duże pieniądze przy niewielkim udziale ryzyka. Legendarna wygrana (choć dokładna kwota nie jest znana) padła w 2010 roku, a zakład dotyczył finału Super Bowl. I nieważne, że zwycięzca postawił “jedyne” 3,5 miliona dolarów na zwycięstwo swojego faworyta. Wysokie wygrane można również zainkasować u polskich legalnie działających firm bukmacherskich zakładów online. Nasi rodzimi operatorzy dają nam naprawdę dobre szanse, nieodbiegające od obstawiania innych, bardziej popularnych w naszym kraju dyscyplin sportowych. Korzystajmy więc z  atrakcyjnych promocji i różnego rodzaju bonusów okazjonalnych na start.

 Nie ma powodu, dla którego nie miałbyś postawić pieniędzy na futbol amerykański już teraz.
Bukmacherka